Sigma Profil Alın Civatası Baglanış Şekli

Alın civataları maliyeti en uygun olan bağlantı elemanıdır. Civata kafasının üçgen olması diş açma özelliği ile kılavuz çekme işçiliğinden kurtulup hızlı montaj yapma imkanı sağlar. Civata başı altındaki tırtıllarının olması profilin içine teması ile gevşemeyi önler. Bağlantı civatası kanal içinde kalması sebebi ile estetik bir görünüm sağlar.

Sigma Profil 90 Derece Köşe Bağlantı Takılışı

Bu köşe bağlantısı büyük profillerde kuvvetli bir sabitleme ve daha sağlam bağlantı oluşturur. 8 adet slot bağlantı kanalı olup alttaki ince tırnaklar profilin kanallarına giremeyen yerler de kırılacak şekilde üretilmiştir.

Sigma Profil Tahrik Plakası Uygulama Şekli

Konveyörlerin hareketini sağlayan motor ve rediktör bu plakanın üzerine montaj yapılır.  Ayrıca tahrik rulosuda bu parçaya bağlanır konveyöre tahrik tertibatı yapılır.

Sigma Profil Profil Hareketli Mafsal Uygulaması

180 Derecelik bir açı alanı dahilinde sabit veya hareketli profil bağlantısı yapmaya yarar. Profilin alnına ve kanalına bağlantı civatası ile kolay şekilde bağlanır, parçanın standart dışı hareket imkanını sağlar.

Sigma Profil Delik Delme Aparatı Uygulama Şekli

Profilleri birbirine bağlamak için kullanılan alın civatasını sıkmak için altı köşe alyan deliği açılmaktadır. Bu alyan deliklerini delik delme aparatları ile çok rahat bir şekilde açabiliriz. Her çeşit profile uygun delik delme aparatları mevcuttur.

 

Bizi Arayın

Tel: +0212 438 77 07

Tel: +0212 438 77 08

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

OruçReis Mh.
İstanbul Ticaret Sarayı, Kat:9 No:584
Giyimkent, Esenler, İstanbul

Yol Tarifi